Tokijský Ghúl 1

24. března 2017 v 18:24 | Sinon
Nacházíme se v jednom z největších měst, Tokyu. Že by jste tu žili poklidný život? To ani náhodou! Věřte, že chutě procházet
Image result for tokyo ghoul manga 1 se při měsíčku by vás jistě přešli. :D Městem se totiž potulují nestvůry podobné lidem, takzvaní ghúlové. Je téměř nemožné rozeznat ghúla od normálního člověka.. (dokud vás neodtáhne do uličky, tam na vás nevytasí své nadlidské schopnoti a poté nesloupne jako banán). Máme tady jednoho úžasného knihomola Kena Kanekiho, který konečně pozve dívku Rize na rande. Ovšem, že se dívce nechce jít samotné domů, když jí ohrožují ghúlové! A proto se Kaneki nabízí jako doprovod. Jenže řekněme, že se Rize na rande pořádně nenajedla. <: Kanekimu se tedy naprosto změní život po tom, co se ho jeho ghúlý holka pokusí zabít. To, že se probudí v nemocnici s implantovanými orgány jeho útočníka je pouze začátek hry o přežití v nové poloviční ghúlý podobě.


Ahhhhh, ani nevíte jak mě těší, že první manga recenze na tomhle blogu je moje srdcovka Tokyo Ghoul! ^^ Manga je skvělá, nevím jistě jestli lepší než anime, ale tak ono je to docela stejné. Abych řekla pravdu, ten český název mi přijde prostě odporný! Tokijský Ghúl.. nelíbí se mi to, prostě ne + jak tam jsou napsaná ty japonská jména.. Ok, zkusim to přetrpět. :D No vzhledem k tomu, že Tokyo Ghoul bylo moje první takové vážné anime, nemohla jsem si mangu odpustit a rozhodně toho nelituji. Příběh mi přijde jako úžasný nápad. Postavy jsou originální většinou s nějakou emocionální minulostí, která na nich něco zanechala, což se určitě ocení. Mangu vřele doporučuji a určitě čekejte recenze na další díly!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama