Květen 2016

Hudba #2 :)

25. května 2016 v 19:00 | Yui |  Jiné
Tak jsem našla další japonskou hudbu, která by se Vám mohla líbít.. :D

Jak tam minule byla ta senbonzakura, tak je tady v mnohem lepší verzi!


A tohle je prosím zatím ten nej opening co znám. ^-^

High school DxD

25. května 2016 v 18:46 | Yui
Iseei Hyodou, středoškolský úchyl už dolouho touží po nějakém vztahu. Jednou půjde s dívkou, která se mu nabídne, že s ním bude chodit na rande. Ale na rande se stane nečekaný zvrat, díky čemu Iseei umře. Iseei bude znovuzrozen jako démon a služebník Rias Gremori, nejkrásnější dívky na jeho škole.

High School DxD

Super anime, už jsem zkoukla i ostatní série, což je sice vedlejší, ale na blog je dám nejspíše taky. Nicméně.. je to sice anime se skvělým dějem, ale je kapánek moc zvrhlé. Spíš jakože pro kluky mno.. :DD Ale samozřejmě to není hentai, to opravdu ne. Jen je to prostě trochu zvrhlé. Jinak pěkné anime. Hlavní postava, tedy Iseei je opravdu v některých situacích docela vtipný, ale někdy mě ty jeho otázky opravdou lezou na nervy. ;-;

Změna přezdívky!:)

21. května 2016 v 20:16 | Sinon-san |  Jiné
Tak jelikož si měním přezdívku z Yui-san na Sinon-san, poprosila bych všechny spřáteléné blogy (Affs), aby si ve svém seznámku nebo tak něco:D udělali menší změnu a přepsali si mě tam na tu Sinon, jenom Sinon protože všichni moji affs už jsou ne jen přátelé mého blogu ale táké moji, takže pouze Sinon, žádné san.. ^-^

Důvod proč si měnim přezdívku je takový, že jí hodně používám v nějakých MMORPG her (musim se pochlubit, že je hraju:D).. No a taky mám v oblibě jednu postavu ze SAO II, která se samozřejmě jmenuje Sinon, nečekaně:33.


Hudba

18. května 2016 v 20:17 | Yui |  Jiné
A pro dnešek si pustíme nějakou tu hudbičku která by se Vám mohla líbit ヽ(*⌒∇⌒*)ノ

(ノ ̄ω ̄)ノ


(〜^∇^)〜

Menší přestávka

9. května 2016 v 9:20 | Yui |  Jiné
Ahoj, jenom Vás chci informovat, že si dávám menší přestávku. Zlomila jsem si ruku, naštěstí levou, ale opravdu nemám nervy na to psát jen jednou rukou. :DD Hlavně mě ta ruka trochu bolý, takže radši jen ležet, ležet a ležet. :) Bohužel budu mít sádru 3 - 6 týdnů, ale zas tak dlouho tu neaktivní nebudu. :D Občas jen napíšu nějaké krátké nenáročné články nebo sem přidám pár obrázků. :) Tak se mějte hezky a dávejte na sebe pozor!:)


Která placka se ti nejvíce líbí?

3. května 2016 v 16:13 | Yui |  Jiné
Ahoj otakáčci! ^^
Mám v plánu si objednat nějaké placky a to rovnou i jako odměnu v jedné soutěži která se zde bude konat. No ale já si prostě nedokážu vybrat. Tak se chci zeptat.. kterou chcete jako odměnu do soutěže?:))
Když tak hlasujte v anketě.

A)
Placka 100% Otaku

B)
Placka Anime Fan

C)
Placka Anime Lover

D)
Placka I Love Japan

E)
Placka I Love Manga

F)
Placka I Love Sushi

G)
Placka Otaku

H)
Placka Nevyléčitelný japanofil