Březen 2016

Junjou romantica OVA

31. března 2016 v 18:59 | Yui |  Junjou romantica

Nedávno jsem narazila na Junjou romantica OVA, tak ho sem dávám, i když o něm určitě milovnící JN ví, ale kdyby náhodou...:33 Jenom je blbý, že do jednoho dílu nacpali všechny 3 páry, a tak je to takové zvláštní. A zase mi tam chybí víc milování. .-. Jsem velká yaoistka, tak co čekat:DVýsledek obrázku pro junjou romantica ova
Výsledek obrázku pro junjou romantica ova
Výsledek obrázku pro junjou romantica ova


Kreslení anime:)))

30. března 2016 v 19:05 | Yui |  Jiné
Tak se chci zeptat, jestli tu taky někdo rád kreslí anime či mangu? Já hozně ráda. Tedy nejčastěji na normálním papíře s tužkou, ale občas taky na počítači. Tohle jsou jen takové mé ještě stále nedodělaný práce:> Nom.. mám se ještě hodně co učit:---------)))

Takhle nějak se sama sebe představuji jako v anime:DD
Oko bude černý jako májí ghoulové ˘^˘


Zde se mi chtěl prostě nějaký ghoul kreslit, tak jsem nějakého udělalal.
Ten opravdu potřebuje hodně opravit, hlavně ty vlasy:D


Hybrid child

29. března 2016 v 14:58 | Yui |  Hybrid child

Příběh vyprávý o stvořiteli (Kurodo) hybridních dětí. Děti nejsou roboti, ani loutky. Rostou podle toho, jak je jejich majitelé milují. Vypadají úplně jako lidé, že je těžké je poznat. První díl je o Izumi, který v děctví našel hybrid dítě Hazukiho, které si přivlastnil, jelikož nikoho neměl. Teď už je Izumi dospělejší a Hazuki taky. Bohužel je Hazuki starý typ Hybrid child, takže bude mít potíže. Druhý díl je o Ichiho, který má hybrid dítě Yuzua, Yuzuo se trápí tím, že nemůže vyrůst. Další dvě části se věnují už pouze jenom stvořiteli hybridních dětí.


Mně se anime docela líbilo. Ale když už jsem prostě viděla Junjou romantica, nic mi nepřijde tak dobré:3 Hlavně mi tam chybělo víc toho, em.. jak bych to nazvala?:D Milování!:D Takže s tím nejsem úplně spokojena, ale zase to neni nějak hrozný. U druhýho dílu jsem měla slzy na krajíčku oka, protože to bylo tak dojemné!>.<

Higurashi no naku koro ni

28. března 2016 v 17:40 | Yui |  Higurashi No Naku Koro Ni
Tak jsem aktivní už dneska, jelikož byla změna plánu. :D Každopádně jsem si pro Vás připravila recenzi na jedno moc dobré anime! :) Já už ani nevim, jaké anime sem mám dávat dřív. >.< Mám pro Vás připravené ještě dva yaoi. :33 A všem přeji krásné velikonoce!

Příběch se nachází v malém městečku Hinamizawa. Každý rok na Watanagashi česání vlny někdo záhadně umře a další člověk zmizí, údajně kvůli Oyashirově kledbě. Hlavní hrdina Maebara Keiichi je v clubu se svýma kamarádkama kde společně hrají hry, ale jsou jeho přátelé opravdu přátelé? A mají s úmrtími něco společného?


Tak tohle bylo zvláštní anime. První díly ok, ale potom jsem to teda absolutně nechápala. Já osobně doporučuji aby jste si před tím, než se na určitý díl kouknete, přečetli komentáře. U některých dílů je to opravdu potřeba. Jako.. oni tam umřou a pak v dalších dílech jsou zase živý. Why not... Ale neříkám, že je to úplně špatné, ačkoliv občas je to tam nechutné. Například, jak si Shion nějak divně trhala nechty nebo co to tam bylo. :D Ale dá se to přežít. C: Jakoby ke konci to už pochopíte. :33

Překonání 300 návštěvníků!

26. března 2016 v 16:26 | Yui |  Jiné

Ahoj otakáčci! ^-^
Moc by sem vám chtěla poděkovat za překonání 300 návštěvníků blogu.
Jakoby to bylo včera co jsem se radovala ze stovky.>.<
Každý, kdo zde byl alespoň jednou, se podílel na tomhle čísle. *-*
Toto je takový menší článek, ale jen co přijedu z hor, budu sem dávat trochu pořádný články! :3
Takže ještě jednou moc děkuju.

Nejlepší páry?:D

21. března 2016 v 15:37 | Yui |  Jiné
Konichiwa! ^-^

Kdo by byl podle Vás nejlepší pár? >.<
Já myslim, že asi ze Snk Mikasa a Levi.
I když se to teda asi nikdy nestane, ale bylo by to hrzoně kawaii. *----*


A nebo..
Co takový Kaneki a Hinami?:D
Tedá..
Až by trochu vyrosla, nebo tak něco. :33
To by bylo boží! Cx

Ale lepší by byl Ciel z Kursohitsuji a Hinami!
:DD


Napište do komentářů váš nejoblíbenější pár a nebo jak by jste si ho představovali. :)
Yaoi - POVOLENO :D

Wattpad - opraveno:D

20. března 2016 v 13:07 | Yui |  Jiné
Tak jsem trochu víc přepsala příběh na wattpadu. Přišlo mi to takové moc rychlé.:D ZDE

Pauza.

18. března 2016 v 15:19 | Yui
Chi Vás imformovat o tom, že si na pár dní dám pauzu od blogu. Potřebuji nashromáždit pár článků a taky si od blogu na chvilku odpočinou. Takže asi 3 - 5 dní bez aktivity. Děkuji za pochopení.:))

Chibi Tokyo Ghoul

16. března 2016 v 19:38 | Yui |  Tokyo ghoul


Geografie

16. března 2016 v 17:18 | Yui |  Zajímavoti

Japonsko leží na východním okraji asijského kontinentu. Stát je tvořen řetězem ostrovů v západní části Tichého oceánu. Největší ostrovy jsou (od severu k jihu) Hokkaidó (北海道), Honšú (本州, největší ostrov), Šikoku (四国), a Kjúšú (九州). K těmto ostrovům patří i skupina menších ostrovů v bezprostřední blízkosti i ostrovy více vzdálené např. Okinawa. Celková délka pobřeží všech ostrovů je 33 889 km.

Japonsko je země z velké části hornatá. Nejvyšší horou je Fudži (3776 m), další nejvyšší hory jsou uvedeny v seznamu japonských třítisícovek, nejprominentnější hory jsou v seznamu japonských ultras. Lidé se soustřeďují převážně do pobřežních oblastí. Hustota obyvatelstva je velmi vysoká; Japonsko je, co se týče hustoty zalidnění, 30. na světě.

Slabá zemětřesení jsou častá, protože Japonsko se nachází na hranici tří tektonických desek. Velká zemětřesení se vyskytnou během každého století několikrát a často také vyvolají vlny tsunami. Poslední velká zemětřesení byla v letech 1923 (Velké zemětřesení v Kantó, 8,3 stupně), 1995 (Zemětřesení v Kóbe, 7,2 stupně), 2004 (oblast Čúecu, 6,9 stupně) a 2011 (Zemětřesení a tsunami v Tóhoku, 8,9 stupně), které pravděpodobně připravilo největší katastrofu od 2. světové války. Počet mrtvých se odhaduje až na 11 000 a čtvrt miliónu lidí připravily živly o domov.

Podnebí Japonska je oceánické, vlhké a monzunové, ale díky rozloze země se klima v různých oblastech liší. Období dešťů začíná na Okinawě počátkem května, na ostrově Honšú pak uprostřed června, kde trvá cca 6 týdnů. Na přelomu léta a podzimu přinášejí silné deště také tajfuny.